Kontakt

Početna » Kontakt

Podatci o tvrtki

TREMAK društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Temeljni kapital: 20.000,00kn uplaćen u cijelosti

Trgovačko društvo upisano je u Sudski registar Trgovačkog suda u Varaždinu pod matičnim brojem subjekta 070100003.

Članovi uprave: Robert Treska

OIB — 57786498387

IBAN — HR2323400091110920639 kod Privredna Banka Zagreb d.d., Zagreb

SWIFT/BIC — PBZGHR2X

Bankverbindung — 2484008-1106039402

Sjedište – Hrvatska

Katarine Zrinski 2

40318 Domašinec

HR – Croatia

Sjedište – Srbija

Centrala 7

25000 Sombor

RS – Serbia

+385 40 863 920

+385 40 863 918

info@tremak.eu

Kako do nas?

Generalni direktor — Robert Treska

Asistent direktora — Mateja Gošćiej

+385 40 863 920

+385 99 472 7777

mateja.gosciej@tremak.eu

Poslovna tajnica — Ivana Bergovec

+385 40 863 920

ivana.bergovec@tremak.eu

Kontakt za zapošljavanje

+385 40 863 920

posao@tremak.eu

Rukovoditelj financija — Andreja Kranjec

+385 40 863 923

+385 99 469 7777

andreja.kranjec@tremak.eu

Voditelj računovodstva — Robert Grgec

+385 40 863 925

robert.grgec@tremak.eu

Voditelj prodaje — Edvin Horvat

+385 40 863 924

+385 99 266 6345

edvin.horvat@tremak.eu

Voditelj marketinga — Dino Vabec

+385 40 863 920

+385 99 468 7777

dino.vabec@tremak.eu

Rukovoditelj tehnologija — Dominik Kovačić

+385 40 863 926

+385 99 259 3316

dominik.kovacic@tremak.eu

Voditelj razvoja — Leonard Sanjković

+385 40 863 920

+385 91 621 4003

leonard.sanjkovic@tremak.eu

QM | Kvaliteta — Stjepan Tomašek

+385 40 630 081

+385 99 267 9590

stjepan.tomasek@tremak.eu

Rukovoditelj pogona Turčišće — Nikola Brumen

+385 40 630 083

+385 99 259 3317

nikola.brumen@tremak.eu

Pošaljite nam poruku






Certifikati